Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak potwierdzenia e-mail

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2396
  • 9920
  • 85

Brak potwierdzenia e-mail

@Marcepananaszkoda że go nie spisałaś 🙂 Poczekaj do jutra moze się wszystko rozwiaze i pojawi się na koncie Mój Orange 🙂

Daj znać jutro czy coś się zmieniło 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13003
  • 53432
  • 620

Brak potwierdzenia e-mail

@Marcepanana  systemy tak mają..czasem samo wprowadzenie zanim będzie widoczne musi poczekać na przeładowanie bazy danych w systemie. Po weekendowych pracach różne cuda się mogą dziać. Myślę, że to jakiś bubel właśnie z aktualizacji wprowadzonych danych o zamówieniach. Jeśli jutro się nie wyjaśni, reklamuj na infolinii 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Brak potwierdzenia e-mail

Jak działa taka reklamacja ? Oni anulują zamówienie ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13003
  • 53432
  • 620

Brak potwierdzenia e-mail

@Marcepanana  wszystko zależy od jego stanu. Jeśli znajdą, zweryfikują poprawność danych i zakres zamówienia. Jeśli nie, wprowadzą na Twoje życzenie i podadzą numer zamówienia. 

Przy okazji zgromadź dane kiedy i na co było wprowadzone to niewidoczne 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3780
  • 19

Brak potwierdzenia e-mail

@agat13 tak to już nie raz bywa. Weekendowe pracę aby coś zmienić. A potem takie ,kfiatki". 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 30
  • 0

Brak potwierdzenia e-mail

Sytuacja wygląda tak. Działan na moim numerze nie mogę żadnych wykonać, ani konsultant. Zamówienia nie ma, ale coś się dzieje, że w ogóle nie możemy nic zdziałać na numerze. Także zamówienie, może jest… może nie ma 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13003
  • 53432
  • 620

Brak potwierdzenia e-mail

@Marcepanana Jeśli nie ma numeru zlecenia, ono najprawdopodobniej  nie istnieje.

Według mnie najlepiej wyjaśnić wszystko w najbliższym salonie.

Nie dość, że po danych i adresie zweryfikują stan zgłoszeń/zleceń w systemach, to jeszcze możesz zostawić skargę, jeśli cokolwiek będzie nie tak...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3780
  • 19

Brak potwierdzenia e-mail

@agat13 jak na koncie jest otwarte zamówienie to nie można wprowadzić kolejnego. Nawet nie można wybrać takiego numeru do utrzymania. Przy próbie wpisania go z palca wyskakuje komunikat, że nie można wprowadzić kolejnego zamówienia. Jest już dla numeru zamówienie OMNIXX... . Tu jak rozumiem w podobny sposób blokuje chodź zamówienia nie widać.  Dziwna sprawa. Coś widać mocni poszło technicznie nie tak. Oczywiście może iść z tym do salonu. Nic więcej nie dowie się niż przez infolinię. Ale konto wyszukują po numerze PESEL czy numerze usługi. Na pewno nie po adresie.