Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 5G iPhone 15 pro

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Brak 5G iPhone 15 pro

Cześć,

mam problem z siecią 5G w telefonie. Wg map Orange cały obszar jest pokryty sygnałem 5G (Łódź) na innych urządzeniach normalnie działa. Mam abonament w pakiecie Orange Love. Telefon to iPhone 15 pro, który ma obsługę sieci 5G. W ustawieniach jest wszystko uruchomione. Karta to e-sim, więc nie powinno być problemu z kompatybilnością. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Brak 5G iPhone 15 pro

Wracam w tym temacie, pomógł reset telefonu do fabrycznych 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Brak 5G iPhone 15 pro

Może to jakiś starszy abonament, który nie posiada w ofercie 5G. Skontaktuj sie z BOK celem potwierdzenia, że 5G włączone. Może karta sim stara która obsługuje 3G ? Inny telefon 5G działa na tej sim ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Brak 5G iPhone 15 pro

BOK powiedział, że usługa po ich stronie jest uruchomiona i powinno wszystko działać. Umowa zawarta na początku tego roku. Karta tak jak napisałem to e-sim więc problemu z kompatybilnością raczej nie ma. Nie mam jak przetestować na innym urządzeniu na chwilę obecną 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Brak 5G iPhone 15 pro

A czy nie masz włączonego trybu oszczędzania energii ?

5G i ten tryb nie idą w parze.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Brak 5G iPhone 15 pro

@konradtota ponieważ na częstotliwości 2100 MHz działają dwie usługi: LTE i 5G, to smartfon może wybierać LTE, zamiast 5G. W sumie nie masz czym się martwić, bo na obecnych warunkach lepiej działa LTE niż 5G. Poczekaj na uruchomienie 5G na częstotliwości 3,6GHz, wtedy w pełni wykorzystasz 5G na swoim telefonie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2082
  • 11723
  • 52

Brak 5G iPhone 15 pro

@ketrasaArtur  masz w 100 procentach rację 😄

Od siebie dodam, że 5G zjada mocno akumulator, bo siła sygnału słabsza, wyłączyłem więc, mam agregację pasm I po LTE 2 X szybciej 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Brak 5G iPhone 15 pro

Potwierdzam obecna "proteza 5G jest kulawa" 😉, obojętnie u którego opa (u mnie na przykładzie magenty), zrobiłem tak samo jak @IreneuszCD i LTE w agregacji, a nawet bez "lata" lepiej niż ta namiastka 5G.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Brak 5G iPhone 15 pro

No to wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie. W takim razie nie pcham się na razie 😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Brak 5G iPhone 15 pro

@konradtota jak masz możliwość i jesteś niedaleko Lublina, to możesz przetestować działanie sieci 5G na częstotliwości 3,6 GHz. Jeszcze do połowy października można sprawdzać działanie sieci 5G na dedykowanej częstotliwości 3,6 GHz.

Więcej informacji:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/5G-mo%C5%BCe-w-ko%C5%84cu...

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/ruszaja-testy-sieci-5g-w-lublinie/


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Brak 5G iPhone 15 pro

Wracam w tym temacie, pomógł reset telefonu do fabrycznych