Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie Orange love a netflix

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 29
  • 1

Przedłużenie Orange love a netflix

Dzień dobry, chciałem przedłużyć umowę Orange love mini z internetem 300Mbps i pakietem internetu 23GB na internet 600Mbps i internet 100GB. Po dodaniu oferty do koszyka wyskakuje komunikat “wybierz plan Netflix w tej ofercie wybór pakietu Netflix jest obowiązkowy” i nie mogę już nic zrobić ani zrezygnować ani przejść dalej. Jak to rozwiązać? Chce zwiększyć prędkość bez pakietu Netflix do którego jestem zmuszany ? 


IMG_6954.jpeg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 29
  • 1

Przedłużenie Orange love a netflix

Znalazłem stronę Orange na, którą zalogowałem się przy użyciu numeru telefonu i kodu sms (nie e-maila jak na mój Orange) dodałem jeszcze raz usługi do koszyka i w końcu poszło! Czekam na funboxa 6 i internet 1Gbps 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Przedłużenie Orange love a netflix

Cześć @stonkat 

Na stronie Orange widzę, ze jest możliwość wyboru Orange Love bez Netflixa  lub z Netflixem https://www.orange.pl/pakiety/love 

Spróbuj zamówić rozmowę z doradcą w tym linku Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym 

Może z doradcą uda się przedłużyć umowę na Orange Love mini bez Netflixa

Jeszcze możesz spróbować przedłużyć umowe poprzez infolinie Orange 510 100 100 lub *100 albo poprzez Orange czat

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 29
  • 1

Przedłużenie Orange love a netflix

Znalazłem stronę Orange na, którą zalogowałem się przy użyciu numeru telefonu i kodu sms (nie e-maila jak na mój Orange) dodałem jeszcze raz usługi do koszyka i w końcu poszło! Czekam na funboxa 6 i internet 1Gbps 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Przedłużenie Orange love a netflix

To super że  udało się przedłużyć umowę 👍 🤗

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Przedłużenie Orange love a netflix


@stonkatnapisał(-a)
IMG_6954.jpeg

Ten komunikat zwykle się wyświetla gdy jesteś jeszcze przed tzw. okresem utrzymaniowym i systemy wymuszają zmianę oferty w kierunku droższego pakietu. Pewnie po kilku dniach wpadłeś już w okres utrzymaniowy i się udało.