Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

Witam umówiłem się z doradcą klienta na rozmowę ale zapomniałem że akurat w tym czasie mam umówionego lekarza.

Czy dzwoniąc później do BOK mógł bym poprosić o połączenie z konkretnym doradcą czy najlepiej jak odrazu odbiorę i poproszę o kontakt w innych godzinach ?

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku oraz przeniosłem  z działu O społeczności – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17821
  • 186

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK


@Mikus97napisał(-a)

Tzn konkretny doradca pracuje w godzinach 10-20 umówiliśmy się na kontakt właśnie w godzinach tych wcześniejszych a lekarza mam na 10:30 i zastanawiam się czy później biedzie dała się skontaktować z konkretnym doradcą 😅


Nie piszesz, że umówiona godzina to właśnie 10.30 ... poza tym, tak z mojego doświadczenia, rzadko udaje się wejść do lekarza właśnie o takiej (wskazanej) godzinie... Więc, być może uda Ci się odebrać. Liczyłbym też na to, że jeśli nie odbierzesz przy pierwszej próbie, to doradca zechce spróbować połączyć się z Tobą jeszcze później, niż godziny przedpołudniowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

Niestety nie polacza Cie z konkretna osoba, ale bez trudu sprawdza kiedy jest w pracy i poprosza o kontakt w danych godzinach 🙂

ale jesli masz chwile, zeby odebrac, to jasne odbierz. Zawsze to pozniej nie czekasz w kolejce. U lekarza wystarczy 😅


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

Tzn konkretny doradca pracuje w godzinach 10-20 umówiliśmy się na kontakt właśnie w godzinach tych wcześniejszych a lekarza mam na 10:30 i zastanawiam się czy później biedzie dała się skontaktować z konkretnym doradcą 😅


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

@Mikus97  doradca nie dzwoni raz. Jeśli nie odbierzesz to według logiki i zapewne jakiejś procedury zadzwoni jeszcze raz za jakiś czas ( np za 3 godziny) 

Dla niego liczy się udany kontakt, tym bardziej sprzedażowy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17821
  • 186

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK


@Mikus97napisał(-a)

Tzn konkretny doradca pracuje w godzinach 10-20 umówiliśmy się na kontakt właśnie w godzinach tych wcześniejszych a lekarza mam na 10:30 i zastanawiam się czy później biedzie dała się skontaktować z konkretnym doradcą 😅


Nie piszesz, że umówiona godzina to właśnie 10.30 ... poza tym, tak z mojego doświadczenia, rzadko udaje się wejść do lekarza właśnie o takiej (wskazanej) godzinie... Więc, być może uda Ci się odebrać. Liczyłbym też na to, że jeśli nie odbierzesz przy pierwszej próbie, to doradca zechce spróbować połączyć się z Tobą jeszcze później, niż godziny przedpołudniowe.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

Cześć @Mikus97 

Jak później będziesz chciał zadzwonić do BOK to konkretny doradca może  być niedostępny. Najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli odbierzesz telefon i poprosisz doradce aby mógł zadzwonić o innej godzinie ponieważ o tej godzinie np wypadł Ci wyjazd.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

Okej dzięki za pomoc 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

@Mikus97  jak masz blisko salon, możesz poprosić o przesłanie info do konkretnego pracownika jako  o pomoc  w nieprzewidzianej sytuacji..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Zmiana umówionego terminu kontaktu z BOK

@Mikus97 jak za pierwszym razem nie odbierzesz połączenia, to będzie jeszcze kilka połączeń w późniejszym czasie, nawet następnego dnia. Po prostu czekaj na połączenie. Czasami też nie dzwonią o umówionej godzinie, tylko później. Może zadzwonić po wizycie u lekarza.