Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - aplikacja Mój Orange 4


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

AMA - aplikacja Mój Orange 4

ale musisz miec swiadomosc ze wg prawa (nie jestem pewien - chyba telekomunikacyjnego) numery i ich historia musi byc przechowywana bodajze przez 5 lat. Podobnie jest przy uslugach finansowych czy w bukmacherce

podejrzewam ze one tam na backendzie są i od czasu do czasu daja o sobie znać - widac ich slady


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

AMA - aplikacja Mój Orange 4

@Wiktor Jak sie uda to dołączę dziś do dyskusji a jeśli nie uda sie to kilka pytań juz wyslalem  💪☀️🎉 🥳


Zespół Nasz Orange
  • 2833
  • 11016
  • 150

AMA - aplikacja Mój Orange 4

Super @Luki9 😊
Jak się okaże, że będziesz podczas sesji AMA, to postaraj się nie wracać do pytań, które już wysłałeś. 🙂 To nam ułatwi pracę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

AMA - aplikacja Mój Orange 4

@jan1  misiu nie krzycz tak wszedzie Cię słychać no coż czasem nie wszystko sie da odrazu naprawić troszkę empatii i wyrozumiałości i bedzie OK


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

AMA - aplikacja Mój Orange 4


@Luki9napisał(-a)

@jan1  misiu nie krzycz tak wszedzie Cię słychać no coż czasem nie wszystko sie da odrazu naprawić troszkę empatii i wyrozumiałości i bedzie OK


@Luki9   ja nie krzyczę , wyrażam tylko swoje spostrzeżenia , uwagi , opinie , dyskutuje i polemizuję w różnych tematach rozmowy , pokazuję zaniedbania i brak profesjonalizmu , wszystko co piszę tutaj ,  jest zgodne z obowiązującym regulaminem na forum .

Pozdrawiam.