Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52895
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt zawsze przed przeniesieniem numeru możesz sprawdzić działanie sieci Orange w Twojej lokalizacji kup starter Orange za 5 zł. Będzie przynajmniej 6 GB na dwa tygodnie oraz 5 zł na miesiąc na pozistałe usługi do testowania. Wyrażając zgody marketingowe wpadnie jeszcze 200 GB.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Nie czuję takiej potrzeby. Patrzyłem na necie zasięg LTE czy 5G i wygląda na to, że nie powinno być najmniejszych problemów w mojej lokalizacji 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt Twojego telefonu nie ma na liście urządzeń wspieranych. Nawet jeżeli byłby to i tak nie masz gwarancji działania VoLTE jeżeli nie jest z dystrybucji Orange. A bez tej funkcjonalności, po wyłączeniu 3G, przeniesiesz się z jakością rozmów do czasów komórkowego króla Ćwieczka. 5G ci nie pomoże bo rozmowy nie są póki co realizowane w tej technologii. Kup wcześniej starter, najlepiej https://www.orange.pl/view/kup-starter, i sprawdź byś nie był rozczarowany. To tylko 5 zł (razem z dostawą do paczkomatu).


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Nie no raczej wspiera sieć LTE więc nawet jak wyłączą 3G to nie powinno mi to zrobić różnicy w smsowaniu czy dzwonieniu 😉

Od dawna telefony są pod to przystosowane 


Screenshot_2024-04-09-13-38-04-259_com.android.phone.jpg

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt Możesz się dalej upierać skoro nie rozróżniasz LTE od VoLTE. Ja Ci tylko radzę z dobrego serca abyś za chwilę nie pisał postów z żalami. Zrobisz jak uważasz.

PS W OFnK 5G nie jest w standardzie. W jakiś sposób trzeba za nie zapłacić.

IMG_0448.jpeg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Na tyle co ja dzwonie czy smsuję (czyli praktycznie nic) to nie zrobi mi to większej różnicy. Do tej pory z tego nie korzystałem a zanim zamkną całkiem 3G to jeszcze trochę potrwa a do tego czasu może się dużo zmienić jak chociażby zmiana telefonu na inny.

Teraz mi po prostu zależało na tym o czym jest ten temat.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt To trzymam kciuki aby było dobrze. Jeżeli telefon jest Twoim głównym urządzeniem dostępu do Internetu to jednak polecałbym test ze starterem. Nie znasz aktualnego obciążenia BTSa w swojej okolicy i może się okazać, że Internet działa powoli. Masz telefon dual sim więc nie ma problemu z testami i utrzymaniem aktywnego numeru u aktualnego operatora. Nie pisałbym tego wszystkiego gdybyś kupował starter i pytał o ofertę. Chcesz jednak przenieść numer i fajnie abyś za chwilę nie musiał uciekać. Pozdrawiam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Akurat telefon nie jest głównym urządzeniem dostępu do neta bo w większości to korzystam z wifi w domu. Dzięki za porady.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

A właśnie, będąc wczoraj w salonie Orange dostałem kartę Orange Flex. Trochę co innego niż to co mnie faktycznie interesuje ale czy da się ją wykorzystać do przetestowania czegoś? Chyba nie bo ponoć jest nieaktywna i trzeba to zrobić online aby zaczęło to działać a dwie karty mi zbędne.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt https://flex.orange.pl/promocje/pierwszy-raz-flex Możesz zrezygnować w dowolnej chwili.