Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18510
  • 53009
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


@PanNiktnapisał(-a)

To dobra wiadomość, a jeśli chodzi o rok ważności konta to zarówno połączenia wychodzące jak i przychodzące mają tą samą długość ważności czy któreś z nich wcześniej się kończy?


Mają różną długość, połączenia wychodzące są o miesiąc krótsze od połączeń przychodzących.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Rozumiem, myślę, że wiem już wszystko więc koniec podsumujmy z tym ważniejszych rzeczy dla mnie.
Na start dostaję rok ważności konta i 2 GB internetu.
Doładowania z apki zawsze dają bonusowe gigabajty internetu na kilka dni chyba, że mamy aktywowane rok ważności konta to wtedy to się sumuje.
Kod *101*365# mogę aktywować wielokrotnie jeśli chcemy sobie wydłużyć i wszystko to sumuje się zarówno ilość GB jak i ważność GB i konto.

Nie jestem związany umową, w razie potrzeby mogę sobie jednorazowy pakiet odpalić gdyby zaszła taka potrzeba.

Zgadza się?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2405
  • 9971
  • 85

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Cześć @PanNikt

Jeśli chodzi o usługę "Więcej.czasu na internet" to usługa która zapewnia kumulację czasu ważności GB jak i złotówek na koncie o 365 dni np. jeśli mamy konto ważne 30 dni (złotówkowe i gigabajtowe) i włączysz usługę "Więcej czasu na internet" to łącznie będziesz miał 395 dni na zużycie  Pakiet "Więcej czasu na internet" możesz aktywować wiele razy i uzyskasz skumulowaną ważność konta 365 dni x jeśli użyjesz np. dwa razy, to ważność GB wyniesie dwa lata.

Aktywacja SMS o treści AKT365 pod numer 411 lub kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka.

Paczki dostaną termin roczny. 

5. Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:

a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych usług.

Więcej informacji w załączonym regulaminie Więcej czasu na internet

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18510
  • 53009
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


@PanNiktnapisał(-a)

Rozumiem, myślę, że wiem już wszystko więc koniec podsumujmy z tym ważniejszych rzeczy dla mnie.
Na start dostaję rok ważności konta i 2 GB internetu.
Doładowania z apki zawsze dają bonusowe gigabajty internetu na kilka dni chyba, że mamy aktywowane rok ważności konta to wtedy to się sumuje.
Kod *101*365# mogę aktywować wielokrotnie jeśli chcemy sobie wydłużyć i wszystko to sumuje się zarówno ilość GB jak i ważność GB i konto.

Nie jestem związany umową, w razie potrzeby mogę sobie jednorazowy pakiet odpalić gdyby zaszła taka potrzeba.

Zgadza się?


Dokładnie 👍🤗


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Dziękuję wszystkim za pomoc! 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt @Doładowanie ustawia ważność połączeń przychodzących na 12 miesięcy, natomiast wychodzące zależnie od doładowania. 

Free.jpg

 

Ale przy rocznych ważnościach za pomocą kodu powyżej, nie ma znaczenia


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8438
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


@PanNiktnapisał(-a)

Dziękuję wszystkim za pomoc! 😄


Na pewno jeszcze będziesz dopytywał o tipsy i tricksy w tej ofercie. Do tego czeka Cię wspaniała zabawa z aplikacją Mój Orange. Obyś tylko nie miał kłopotów z zasięgiem i telefon obsługujący VoLTE w Orange. https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/inne/wykorzystaj-siec/Telefony_VoLTE_Wificalling.pdf


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18510
  • 53009
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@Samotnick nie jest najgorzej. Jak w każdej ofercie są wady i zalety. Niestety usterki też występują, to u każdego się zdarza.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Co do telefonu to posiadam Poco F2 Pro. Co do zasięgu mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Mieszkam w województwie świętokrzyskim jakieś 60 km od Kielc.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

W Play nie miałem żadnych problemów z zasięgiem 😉