Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18510
  • 53009
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


@PanNiktnapisał(-a)

Teraz tak to rozumiem, że na start dostaje rok ważności konta razem z gigabajtami. Doładowuje sobie konto wedle własnych potrzeb internetu bądź dzwonienia i smsowania. Gdy będzie zbliżać się okres koniec roku to wbijam sobie kod na 365 dni za 30 zł i korzystam sobie dalej tak samo przez kolejny rok. Gdybym tego nie zrobił gigabajty byłyby ważne kilka dni a nie kolejny rok. Dobrze rozumiem? Pokręcone to trochę 


Możesz kilka razy użyć kodu USSD *101*365# do usługi Więcej czasu na internet. Ja na swoim numerze użyłem 3 razy. Jak wspomniałem wcześniej, czasy się sumują, więc konto mam ważne już do 2026 roku.

regulamin usługi Więcej czasu na internet:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Póki co powiedzcie mi czy mój tok myślenia jest ok jak to opisałem wyżej. Dużo pisaliście o tym pierwszym roku i ja początkowo zrozumiałem to w taki sposób, że po roku czasu nie będę już mógł przedłużyć kodem na 365 dni ważność konta jak i ilość gigabajtów internetu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt , Więcej czasu na internet, możesz przedłużać za rok, za dwa lata ile i kiedy chcesz. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8438
  • 64

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę


@PanNiktnapisał(-a)

Dobrze rozumiem? Pokręcone to trochę 


Kto rozkminia regulaminy OFnK, ten się w cyrku nie śmieje.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Abonent może dokonać przedłużenia ważności Bonusu dowolną ilość razy. Wszystko sumuje się ilość GB jak i ważność GB i konta. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

Staje się powoli wszystko jasne. Zaczynam rozumieć. Powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz, czy jeśli w ciągu miesiąca zdarzyłoby mi się nie zadzwonić, nie napisać sms'a ani nie skorzystać z internetu czy orange wtedy pobiera jakąkolwiek opłatę za utrzymanie numeru czy coś?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

I czy jestem wiązany jakąkolwiek umową? Chciałbym mieć możliwość w każdej chwili odejścia gdyby coś mi nie odpowiadało.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7544
  • 137

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt , to jest oferta na kartę, brak umów. Orange nie pobiera już opłaty za brak aktywności. 😉

 

https://www.orange.pl/view/utrzymanie-numeru


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 67
  • 0

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

To dobra wiadomość, a jeśli chodzi o rok ważności konta to zarówno połączenia wychodzące jak i przychodzące mają tą samą długość ważności czy któreś z nich wcześniej się kończy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18510
  • 53009
  • 716

Przeniesienie numeru z Play do Orange Free na kartę

@PanNikt obecnie brak opłat za utrzymanie numeru. Kiedyś była, ald została niedawno zniesiona.

Oferta na kartę, to nie abonament, więc nie ma umowy lojalnościowej.