Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@monopol_orange, wyjaśniłeś dlaczego usługa jest nie dla Ciebie i innych profesjonalnych graczy. Twoje argumenty są zrozumiałe i są wskazówką dla innych podobnych użytkowników. Jednak nie na miejscu jest szydzenie i wykpiwanie innych klientów, tylko dlatego że korzystają z usługi w odmienny sposób. Odwracając, równie dobrze można by zarzucić Tobie, że zamiast zająć się czymś pożytecznym, wytracasz czas na durne strzelanki. Wyhamuj emocje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 159
  • 0

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@pirenej Cały blok może sobie pobierać filmy z torrentów i streamować w najwyższej jakości. Inni użytkownicy tu nie są winni, bo mają do tego prawo i nie chcę im tego zabraniać. Winię tu tylko i wyłącznie Orange, bo nie chcę, by przekładało się to na jakość mojego połączenia, gdyż wykorzystuję jego zasoby w sposób minimalny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@monopol_orange

Ale co stoi na przeszkodzie zmienić operatora jeśli jakość nie spełnia Twoich oczekiwań?

W wielu lokalizacjach jest co najmniej kilku dostawców, ja w swoim bloku mam 4rech ogólnopolski Ch i jednego lokalnego, i światłowody i kablówka więc zawsze jest w czym wybrać, pewnie u ciebie też 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 159
  • 0

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@pawel__b Wyobraź sobie, że w moim bloku mam tylko Orange i T-Mobile, które już miałem w przeszłości i podziękuję. Żadnych lokalnych dostawców.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@monopol_orange

TMobile miał problemy swojego czasu ale chyba jest lepiej (tak przynjamniej ludzie piszą choć nie ma tam publicznego adresu IP) więc zawsze masz jakiś wybór, możesz spróbować wzisc na 2 tygodnie testu chyba, mam nadzieję że moderator nie wytnie mojego postu bo ja tu nikogo nie reklamuje 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 159
  • 0

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

"chyba" to za mało, by zawracać sobie głowę T-Mobile. Dla mnie to takie same korpo jak Orange z zadaniem wyduszenia pieniędzy z klienta.

 

Jakby komuś było za mało mojej tyrady, to tutaj jest ciekawy post na reddicie:

https://www.reddit.com/r/belgium/comments/158egki/orange_ping_issuespacket_loss/

 

Przetłumaczę dwa komentarze:

 

"Mam dokładnie te same problemy i zrobiłem testy w pingplotterze. Moje akcje są losowo opóźnione, ale mój ping nie skacze. Mam to samo co ty i również jestem w Orange."

 

"Mam ten sam problem. Po pewnym czasie przerwy spróbowałem ponownie zagrać w LoLa i zauważyłem, że czasami moje kliknięcia związane z ruchem nie są rejestrowane, podczas gdy widzę inne poruszające się osoby. Po chwili wszystko wraca do normy, ale to sprawia, że gra jest praktycznie niegrywalna."

 

Jak widać wielu doświadcza czegoś podobnego nawet za granicą.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@monopol_orange 

to jest forum użytkowników, obawiam się że informacji technicznych pracowników Orange tu raczej nie otrzymasz, problemy możesz zgłosić na infolinie co zapewne już robiłeś

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 159
  • 0

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@pawel__b  Szkoda, że nie ma tu pracowników, byłoby to na pewno lepsze wizerunkowo, że specjaliści chcą pomóc i rozwiać wątpliwości, chociaż zapewne NDA nie pozwoliłoby im wspomnieć cokolwiek o zastosowanych rozwiązaniach. Infolinia to strata czasu.

 

________________
* Edytowałem wpis – Wiktor


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@monopol_orange 

już moderator Orange wyciął adres innego forum które podałem choć to trochę bez sensu, szkoda że nie zaproponował że przekaże ten problem użytkownika do działu technicznego 😉

no cóż....dlatego od pewnego czasu mniej tu zaglądam bo nie rozumiem takiej polityki ale może dlatego że jestem inżynierem...zamiast wycinać treść wypadałoby podziękować że użytkownicy często odwalają robotę za BOK Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 159
  • 0

Internet Orange nie nadaje się do grania w gry FPS

@pawel__b Popatrz, że jeszcze nie usunęli mi niewygodnego tematu, widocznie mają to gdzieś i tak. Zamiast podjąć próbę rozwiązania problemu, to temat lepiej przemilczeć, dlatego nigdy już nie założę korpo internetu, ani nikt z moich grających znajomych