Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53633
  • 625

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki

@Magda_pl @Samotnick Niniejszym wyjaśniam moje wczorajsze wypowiedzi w sprawie przekierowania: to były info spod znaku Prima Aprilis..

Oświadczam, że nie ma możliwości przekierowania SMS-ów (dostarczanych za pomocą operatora jako SMS-y) na inny numer, nawet jak się znajdują w jednym pakiecie.

Jeżeli wysyłający robił to ze smartfona (nie korzystał z opcji iMessage na Iphonie Czym różnią się wiadomości iMessage i SMS/MMS? - Wsparcie Apple (PL)), a Wy odbieraliście na dwóch różnych smartfonach (nie powiązanych kontami (np apple-owymi), to jest to niemożliwe, gdyż operator wysyła takie wiadomości konkretnie do numeru usługi...Opcja przekierowań jest niemożliwa


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8416
  • 64

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki

@agat13Pewnie się już nie dowiemy czy ktoś dla żartu zamienił karty.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki

Możesz jeszcze sprawdzić szczegóły wiadomości (najczęściej poprzez przytrzymanie dłużej palca na wiadomości) i wtedy można zobaczyć numer nadawcy i odbiorcy. Aczkolwiek wątpię że u córki nagle w szczegółach wiadomości pojawi się Twój numer. 

No i czy wydarzyło się to jednorazowo i czy tylko Ty masz dostęp do swojego telefonu? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 126
  • 633
  • 2

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki

Jak to nie jest prima aprilis to sprawdziłbym jak @tolek wyzej pisze szczegóły wiadomości, a druga myśl jak mi przychodzi do głowy to włączony ekstra e-sim twojego numeru na komórce córki.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki

Spotkałem się z niedostarczanymi wiadomościami ale to dawno i nie w Orange. Zawsze możesz poprosić o weryfikację techniczną Orange co się wydarzyło jeśli jesteś pewna tego co piszesz i możesz dostarczyć też jakieś dowody jako argumenty że tak faktycznie się stało. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22191
  • 182

Sms wysłany na mój numer dotarł na numer córki


@Magda_plnapisał(-a)

Nie mam ustawionego żadnego przekierowania ani na rozmowy ani na smsy


I zdarzyło się to 1 kwietnia? Czy tylko postanowiłaś nas o tym poinformować tego dnia? Pytam tylko żeby rozwiać swoje wątpliwości.